fbpx

ZVÝŠTE PREDAJNÚ CENU vašej NEHNUTEĽNOSTI

so SALEA

Chcete predajom vašej nehnuteľnosti získať, čo najviac peňazí?

Predávajte moderne.
Moderne spracované inzeráty sú v dnešnej dobe nevyhnutné. Novodobé technológie nielen zrýchlia predaj nehnuteľnosti,
ale zvýšia jej predajnú cenu na trhu s realitami.

                     KONTAKTUJTE NÁS NA 0945 453 323.

3D virtuálna prehliadka

Kupujúci si vedia pozrieť vášu nehnuteľnosť kedykoľvek a kdekoľvek. Stačí mať pri sebe len mobil. Šetríme váš čas a vy sa stretávajte len s vážnymi záujemcami.

Virtuálny homestaging

Je vaša nehnuteľnost v pôvodnom, neatraktívnom stave? Je v štádiu “holo” alebo dokonca ešte vôbec nestojí a už chcete predávať? Nám to nevadí. Ukážeme svetu, ako takýto byt alebo dom môže vyzerať po prerobení či dostavaní. Takto zvyšujeme predajnú cenu. Všetko v rámci klasickej provízie. 

Video obhliadka, letecké zábery

Sme obchodníci a vieme, že predáva najmä emócia. A tú dosiahneme hlavne videom a leteckými zábermi. Aj toto je bežnou súčasťou v rámci našej spolupráce.  

získajte viac peňazí z predaja

predávajte rýchlo a atraktívne

predávajte moderne

Sociálne siete

Nespoliehame sa len na inzertné portály. Oslovujeme tých správnych ľudí všade, kde sa len dá. Platená reklama s vašou nehnuteľnosťou na sociálnych sieťach zrýchli a zjednoduší predaj.

Pomocou technológií zobrazíme vašu nehnuteľnosť moderne, kvalitne a tým zvýšime jej cenu a záujem kupujúcich na realitnom trhu.

Viac ako 10 rokov v realitách nás naučilo, čo funguje a čo zase nie. Vieme zvládnuť akúkoľvek prekážku. Chcete teda zarobiť z predaja viac?

Stačí nás nezáväzne kontaktovať na 0945 453 323 alebo vyplnením formulára nižšie.

    Porovnať nehnuteľnosti

    Porovnať (0)