fbpx

buď hrdý na svoje portfólio

so SALEA

Inzeráty našich maklérov spracovávame inovatívnymi technológiami úplne ZADARMO.

Je digitálna doba,
a tak by malo vyzerať aj vaše portfólio.

                     KONTAKTUJTE NÁS NA 0945 453 323.

3D virtuálna prehliadka

Šetríme čas naším maklérom a rovnako aj našim predávajúcim. Technológiu 3D virtuálnej prehliadky má každý náš kolega v rámci spolupráce BEZPLATNE.

Virtuálny homestaging

Máte v ponuke nehnuteľnosť v neatraktívnom pôvodnom stave, je v štádiu “holo” či dokonca ešte samotná nehnuteľnosť nestojí? Žiaden problém. Preto tu máme pre našich členov virtuálny homestaging.

Video obhliadka, letecké zábery

Ste obchodník a dobre viete, že predáva hlavne emócia. Na to slúži video a letecké zábery pre lepšiu predstavivosť. A ako inak, pre našich maklérov je to úplne zadarmo.

ŠEtrite svoje peniaze a čas

majte profesionálne portfólio zadarmo

budujte si osobnú značku a zvýšte svoje príjmy

Sociálne siete

Nespoliehajte sa len na inzertné portály a zasiahnite  svojich klientov tam, kde sú všetci. U nás máte možnosť nechať si spravovať sociálne siete. To znamená:

Budovať vašu osobnú značku. 

Sociálne siete nie sú len ďalší kanál na predaj. Využívame ich na to, aby vás ľudia viac a viac registrovali ako odborníkov vo svete realít.

Keďže sa realitná kancelária SaleA postará o kvalitné spracovanie vašich inzerátov, záujemcovia vás vnímajú ako profesionála. Zvyšujete tým svoju šancu byť úspešným.

A toto všetko je len časť z výhod, ktoré našim maklérom ponúkame.

Ak vás to zaujalo a rozmýšľate nad možnosťou spolupracovať s našou kanceláriou SaleA, stačí nás nezáväzne kontaktovať na 0945 453 323 alebo cez formulár nižšie.

    Porovnať nehnuteľnosti

    Porovnať (0)