Tomáš Slivka – Ľudia potrebujú vedieť celú pravdu

6. septembra 2021
0 Comments

Už po vysokej škole som sa vrhol do realitného biznisu. Naučil som sa, že pravda sa vypláca a vždy treba ísť na klientov priamo. 

Čo ťa najviac motivuje pri práci realitného partnera?

Práca s ľuďmi. Taktiež prechádzam nové nehnuteľnosti ako napríklad domy, pozemky, chaty a byty, ktoré sú zakaždým niečím zaujímavé.

Čo ťa najviac baví na práci s ľuďmi?

Keď s nimi nadviažem priateľský vzťah, v rámci možností, tak každá jedna chvíľa je s nimi výnimočná. A to sa mi najviac páči.

Aké boli tvoje začiatky a kedy?

Začal som hneď po vysokej škole v roku 2015 približne v auguste. Začiatky boli ťažké, hlavne v nemenovanej firme, v ktorej ma hodili do vody a zrazu som sa musel naučiť sám plávať. Snažili sa to napraviť školeniami, ale nebolo to také ako je momentálne teraz. Môžem určite povedať, že v dnešnej dobe, ktorej sa nachádzam, na pôjde realitnej kancelárie SaleA som spokojný a je to oveľa lepšie.

Prečo je SaleA tým správnym partnerom pri predaji nehnuteľnosti?

Pretože tvoríme dobrý a profesionálny tím. Hocikedy, keď zavolám Martinovi Štrbákovi, hoci aj o 17:00hod večer, keď by už chcel mať pokoj od práce, nikdy mi nepovedal, že ho otravujem. Naopak, vždy mi pomohol, poradil a pravdaže nechýbal v každej situácii profesionálny prístup.

Čo si myslíš, že je najdôležitejšie smerom ku tvojim klientom?

Priame vystupovanie, v každej situácii zachovať chladnú hlavu a vravieť pravdu. Nezavádzať ľudí. Mám na mysli, že keď sa pozerajú na nehnuteľnosť, ktorú momentálne ponúkam a ja im začnem hovoriť nezmysli, ktoré oni ani nevidia. Ľudia potrebujú vedieť celú pravdu. A hlavne si to zaslúžia.

Keby si mal možnosť kúpiť si vysnívajú nehnuteľnosť, aká by to bola, kde a prečo?

Určite by to bolo v mestskej časti Kavečany v Košiciach. Kvôli tomu, že je tam úplná občianska vybavenosť, MHD, každých 20 min. jazdí autobus. Deti to nemajú do školy ďaleko a v neposlednom rade, čo je pre mňa najdôležitejšie je to, že aj keď je to prímestská časť je tam pokoj. A to je pre mňa v dnešnom svete dôležité.

Viac o mne a celú moju ponuku si môžte pozrieť TU