Počet nehnuteľností: 34

Helena Škutová

Poloha

Načítať viac Zobrazené všetky nehnuteľnosti

7 Recenzií

(7 Recenzií)
 1. SaleA
  24. marca 2021

  Dobrý deň.
  Chcela by som sa písomne vyjadrit k spolupráci s realitnou maklerkou p. Škutovou ohľadom predaja trojizbového bytu.Spolupracu hodnotím jak po profesionálnej,tak aj po ľudskej stránke veľmi pozitívne. Komunikácia s realitnou maklerkou je veľmi príjemná, jedna v zaujme a k čo najväčšej spokojnosti klienta. Keď by som mala niekomu,kto sa chce obrátiť na pomoc realitnej kancelárie,urcite by som mu odporučila spoluprácu s p.Škutovou.

  S pozdravom a prianím pekného dňa

  Belanska Andrea

 2. SaleA
  24. marca 2021

  Dobrý deň.
  Tak ako aj v prípade hodnotenia ohľadom predaja 3 izboveho bytu, tak aj v prípade kúpy rodinného domu by som sa chcela písomne vyjadrit k spolupráci s realitnou maklerkou p. Škutovou. V podstate to hodnotenie je rovnaké, lebo je naozaj spokojnosť na našej strane ako klienta.

  Spolupracu hodnotím jak po profesionálnej, tak aj po ľudskej stránke veľmi pozitívne a na vysokej úrovni. Komunikácia s realitnou maklerkou je veľmi príjemná, jedna v zaujme a k čo najväčšej spokojnosti klienta.

  Keď by som mala niekomu, kto sa chce obrátiť na pomoc realitnej kancelárie, urcite by som mu odporučila spoluprácu s p.Škutovou.

  S pozdravom

  Belanska Andrea

 3. SaleA
  27. apríla 2021

  Dobrý deň,

  Cez vašu realitnú kanceláriu, konkrétne cez pani Helenu Škutovú, som predávala svoj byt.
  Ďakujem za korektné jednanie, hladký a rýchly priebeh. Predaj bytu dopadol úspešne. Z vašej
  strany som sa stretla s ústretovým a férovým prístupom. Prajem Vám veľa
  zdravia  a pracovných úspechov.

 4. SaleA
  2. júla 2021

  Vašu vizitku spolu s veľmi pozitívnou referenciou si dovolím posunúť ďalej Vašim ďalším potenciálnym klientom, akonáhle bude príležitosť.
  Za seba musím uznať, že som bol s Vami veľmi spokojný.
  Ďakujem veľmi pekne.

  Prajem všetko dobré.
  MB

 5. SaleA
  10. januára 2022

  Chcel by som sa Vám veľmi pekne poďakovať za Vašu snahu, profesionálny aj ľudský prístup počas celej doby realizácie kúpy tejto nehnuteľnosti. Od prvého stretnutia pri prehliadke domu som mal vždy príjemný pocit, že sa mám na koho s dôverou obrátiť v akejkoľvek veci a dostanem ihneď uspokojivú odpoveď či radu. Váš prístup bol pre mňa neoceniteľný aj z toho dôvodu, že nemám veľké skúsenosti s predajom a kúpou nehnuteľností a nie je jednoduché sa orientovať vo všetkých potrebných právnych a administratívnych krokoch či dokumentoch tak, aby všetko prebehlo hladko a v primeranom čase. Vďaka Vašej aktívnej súčinnosti  je všetko v poriadku a tešíme sa s priateľkou z pekného nového domu, zatiaľ na rekreačné využitie.

  Nepredpokladám, že by som v dohľadnej dobe riešil niečo nové ohľadne nehnuteľností, čo samozrejme neznamená, že taká situácia nemôže nastať. V takom prípade budete určite prvá osoba, ktorú poprosím o radu a budem sa tešiť na ďalšiu spoluprácu.

  Prajem Vám pani Škutová v novom roku 2022 veľa pracovných úspechov, spokojných klientov, ku ktorým sa už zaraďujem aj ja,  ako aj pohody v súkromnom živote.

  S pozdravom

  Ing. Jaroslav Hellebrandt

 6. SaleA
  2. marca 2022

  Dobrý deň,
  chcela by som Vám veľmi pekne poďakovať za Vašu prácu.Oceňujem Vašu profesionalitu  s predajom môjho bytu a príjemný a ľudský prístup.Určite podám ďalej moju dobrú skúsenosť s Vašou spoločnosťou. A veľké poďakovanie p.Škutovej Helene za jej perfektnú prácu .
  Pri mojom prvom stretnutí bola veľmi ústretová ,milá a spoľahlivá čo bolo do úplného konca pri predaji bytu. Veľká profesionalita a v dnešnej dobe je to veľmi zriedkavé a hlavne málo videné.
  Ďakujem a dúfam,že sa ešte stretneme pri nejakom predaji alebo kúpe .A určite len vašou spoločnosťou.
  Pekný večer a ostávam s pozdravom
  Vaša spokojná zákazníčka
  Fajčíková Andrea.
  Ďakujem pani Helenka.

 7. SaleA
  14. septembra 2022

  Dakujem Vam pani Skutova za 100 % Professionalitu, vyborna praca a spolahlivost.
  Odporucam Vas dalej a v pripade potreby Vas budem zas rada kontaktovat ako maklerku.
  S pozdravom
  Jana Gasser

Pridať hodnotenie