Počet nehnuteľností: 14

Igor Sobčák

Volám sa Igor Sobčák a rozhodol som sa svoje 10-ročné skúsenosti z obchodu zúročiť v realitnom biznise, aj v mojom živote prišiel zlom a položil som si otázku: „ako ďalej“ a po zrelej úvahe som sa presvedčil, že sa musím posunúť ďalej a spoločnosť SaleA- Váš partner v realitách je ten správny míľnik v mojom profesijnom živote

Pre každého klienta pracujem s  rešpektom, radosťou, ponúkam profesionalitu, dôveru, ale aj celkom obyčajnú ľudskú podporu. Oceňujem priame jednanie a zodpovedne pristupujem  ku každej novej ponuke, požiadavke, pretože  spokojnosť musí byť na oboch stranách – to je cieľom mojej práce. Komunikácia je v tomto biznise kľúčová vlastnosť.

 • Pomáham majiteľom nehnuteľností bezpečne predať, prenajať nehnuteľnosť pomocou virtuálnych prehliadok, ktoré priblížia dokonalú predstavu o nehnuteľnosti, o jej plusoch aj mínusoch, pretože ľudia milujú video viac ako fotky.

 

 • Najmodernejšia technológia 3D, ktorá ukáže záujemcovi detailný pohľad na nehnuteľnosť z pohodlia domova. Dôležité zvlášť v dnešnej dobe, keď sú obhliadky minimalizované.

 

 • Zábery z dronu Vám priblížia okolie, aká je dostupnosť, príroda, vybavenosť lokality. Dodajú iný pohľad “z vtáčej perspektívy”

 

 • Marketing a reklama: všetci už vieme, žebez správnej reklamy nie je správny predaj. Sociálne siete dnes hýbu svetom a kto tam nie je, akoby “nežil”. Samozrejme  aj Vaši záujemci sú tam, preto tam musí byť aj Vaša nehnuteľnosť

 

Neváhajte sa na mňa obrátiť s Vašimi požiadavkami (predaj , kúpa , prenájom)., budem rád, ak budeme mať možnosť spoznať sa osobne.

 

Poloha

Načítať viac Zobrazené všetky nehnuteľnosti

7 Recenzií

(7 Recenzií)
 1. SaleA
  26. februára 2021

  Gašpieriková Monika

  Spoločnosť SALEA určite vrelo odporúčam.  Spokojnosť  so službami od začiatku až po finálny predaj nehnuteľnosti. Veľmi krásne nám nafotili byt a urobili aj krásne video. Všetko prebehlo bez komplikácii a v krátkom čase. Ďakujeme výbornému maklérovi Ing.Sobčákovi.

 2. SaleA
  6. marca 2021

  Čo sa týka sprostredkovania predaja bytu ako aj jeho prenájmu, boli sme veľmi spokojní s Vašimi službami pán Sobčák. Výborne sa nám s Vami komunikovalo a pružne ste sa snažili upraviť zmluvy podľa našich pripomienok. Takisto oceňujeme, že ste nám boli k dispozícii aj mimo štandardnú pracovnú dobu a že ste boli nápomocný s vybavovaním úradných dokumentov.
  Foto a videodokumentácia bytu bola spracovaná na profesionálnej úrovni.

  Helena T.

 3. SaleA
  8. marca 2021

  Majka M.

  S realitnou kanceláriou Salea a hlavne s pánom Igorom Sobčákom, sme boli maximálne spokojní, páčil sa nám ich profesionálny a zároveň priateľský prístup. Všetko prebehlo bez komplikácií, ak sme mali nejaké nejasnosti, vždy boli ochotní nám všetko vysvetliť, poradiť. Pravidelne sme boli informovaní o stave procesu predaja bytu. Všetko ohľadom predaja, príprav zmlúv mala na starosti realitná kancelária, takže sme s tým nemali žiadne starosti. Ďakujeme za všetku pomoc a služby.

  Realitnú kanceláriu Salea vrelo odporúčame.

 4. SaleA
  17. júna 2021

  Dobry den pan Sobcak, s nasou spolupracou som bola maximalne spokojna. Odborne, vecne, prijemne, ustretove jednanie pri pripomienkach ku KZ a celkovej komunikacii.

  Knihova

 5. SaleA
  21. júna 2021

  Realitná kancelária SaleA nás nesklamala. Predaj bytu prebehol rýchlo, bez komplikácií, k spokojnosti všetkých strán.
  Prístup makléra bol profesionálny, zodpovedný, promptne reagoval na požiadavky a mal priateľský prístup. Určite odporúčame.

  Jana Žgravčáková

 6. SaleA
  1. júla 2021

  S prácou pána Sobčáka som maximálne spokojná. Oceňujem veľmi profesionálny prístup od samého začiatku, teda spracovania inzerátu, ktorý obsahoval okrem popisu a fotiek aj video a 3D obhliadku, čo bol podľa mňa veľký bonus. Pán Sobčák bol veľmi príjemný, milý, profesionálny a ochotný. Vedel pohotovo reagovať na naše otázky a v prípade potreby vedel pomôcť či poradiť. Celým procesom ma naozaj profesionálne sprevádzal a ja som vďaka nemu nemala skoro žiadne starosti.
  Ďakujem

  Lenka K.

 7. SaleA
  5. augusta 2021

  Zdravím. Predaj bytu v Divinke by som zhodnotil veľmi pozitívne. Či už prístup ale aj pomoc s vybavovaním po úradoch s prepismi sieti. Rýchle jednanie v situáciách, keď to trebalo, takže za mňa super.
  A maximálne by som bol spokojný ak by ste mali niekde v archíve 3D vizualizáciu bytu, keď sa predával. A vedeli by ste mi to poslať. Nakoľko som ho z veľkej časti prerobil aby som si to vedel tak porovnať. Ďakujem veľmi pekne.

  Dominik B.

Pridať hodnotenie