Počet nehnuteľností: 42

Igor Sobčák

Volám sa Igor Sobčák a rozhodol som sa svoje 10-ročné skúsenosti z obchodu zúročiť v realitnom biznise, aj v mojom živote prišiel zlom a položil som si otázku: „ako ďalej“ a po zrelej úvahe som sa presvedčil, že sa musím posunúť ďalej a spoločnosť SaleA- Váš partner v realitách je ten správny míľnik v mojom profesijnom živote

Pre každého klienta pracujem s  rešpektom, radosťou, ponúkam profesionalitu, dôveru, ale aj celkom obyčajnú ľudskú podporu. Oceňujem priame jednanie a zodpovedne pristupujem  ku každej novej ponuke, požiadavke, pretože  spokojnosť musí byť na oboch stranách – to je cieľom mojej práce. Komunikácia je v tomto biznise kľúčová vlastnosť.

 • Pomáham majiteľom nehnuteľností bezpečne predať, prenajať nehnuteľnosť pomocou virtuálnych prehliadok, ktoré priblížia dokonalú predstavu o nehnuteľnosti, o jej plusoch aj mínusoch, pretože ľudia milujú video viac ako fotky.

 

 • Najmodernejšia technológia 3D, ktorá ukáže záujemcovi detailný pohľad na nehnuteľnosť z pohodlia domova. Dôležité zvlášť v dnešnej dobe, keď sú obhliadky minimalizované.

 

 • Zábery z dronu Vám priblížia okolie, aká je dostupnosť, príroda, vybavenosť lokality. Dodajú iný pohľad “z vtáčej perspektívy”

 

 • Marketing a reklama: všetci už vieme, žebez správnej reklamy nie je správny predaj. Sociálne siete dnes hýbu svetom a kto tam nie je, akoby “nežil”. Samozrejme  aj Vaši záujemci sú tam, preto tam musí byť aj Vaša nehnuteľnosť

 

Neváhajte sa na mňa obrátiť s Vašimi požiadavkami (predaj , kúpa , prenájom)., budem rád, ak budeme mať možnosť spoznať sa osobne.

 

Poloha

Načítať viac Zobrazené všetky nehnuteľnosti

16 Recenzií

(16 Recenzií)
 1. SaleA
  26. februára 2021

  Gašpieriková Monika

  Spoločnosť SALEA určite vrelo odporúčam.  Spokojnosť  so službami od začiatku až po finálny predaj nehnuteľnosti. Veľmi krásne nám nafotili byt a urobili aj krásne video. Všetko prebehlo bez komplikácii a v krátkom čase. Ďakujeme výbornému maklérovi Ing.Sobčákovi.

 2. SaleA
  6. marca 2021

  Čo sa týka sprostredkovania predaja bytu ako aj jeho prenájmu, boli sme veľmi spokojní s Vašimi službami pán Sobčák. Výborne sa nám s Vami komunikovalo a pružne ste sa snažili upraviť zmluvy podľa našich pripomienok. Takisto oceňujeme, že ste nám boli k dispozícii aj mimo štandardnú pracovnú dobu a že ste boli nápomocný s vybavovaním úradných dokumentov.
  Foto a videodokumentácia bytu bola spracovaná na profesionálnej úrovni.

  Helena T.

 3. SaleA
  8. marca 2021

  Majka M.

  S realitnou kanceláriou Salea a hlavne s pánom Igorom Sobčákom, sme boli maximálne spokojní, páčil sa nám ich profesionálny a zároveň priateľský prístup. Všetko prebehlo bez komplikácií, ak sme mali nejaké nejasnosti, vždy boli ochotní nám všetko vysvetliť, poradiť. Pravidelne sme boli informovaní o stave procesu predaja bytu. Všetko ohľadom predaja, príprav zmlúv mala na starosti realitná kancelária, takže sme s tým nemali žiadne starosti. Ďakujeme za všetku pomoc a služby.

  Realitnú kanceláriu Salea vrelo odporúčame.

 4. SaleA
  17. júna 2021

  Dobry den pan Sobcak, s nasou spolupracou som bola maximalne spokojna. Odborne, vecne, prijemne, ustretove jednanie pri pripomienkach ku KZ a celkovej komunikacii.

  Knihova

 5. SaleA
  21. júna 2021

  Realitná kancelária SaleA nás nesklamala. Predaj bytu prebehol rýchlo, bez komplikácií, k spokojnosti všetkých strán.
  Prístup makléra bol profesionálny, zodpovedný, promptne reagoval na požiadavky a mal priateľský prístup. Určite odporúčame.

  Jana Žgravčáková

 6. SaleA
  1. júla 2021

  S prácou pána Sobčáka som maximálne spokojná. Oceňujem veľmi profesionálny prístup od samého začiatku, teda spracovania inzerátu, ktorý obsahoval okrem popisu a fotiek aj video a 3D obhliadku, čo bol podľa mňa veľký bonus. Pán Sobčák bol veľmi príjemný, milý, profesionálny a ochotný. Vedel pohotovo reagovať na naše otázky a v prípade potreby vedel pomôcť či poradiť. Celým procesom ma naozaj profesionálne sprevádzal a ja som vďaka nemu nemala skoro žiadne starosti.
  Ďakujem

  Lenka K.

 7. SaleA
  5. augusta 2021

  Zdravím. Predaj bytu v Divinke by som zhodnotil veľmi pozitívne. Či už prístup ale aj pomoc s vybavovaním po úradoch s prepismi sieti. Rýchle jednanie v situáciách, keď to trebalo, takže za mňa super.
  A maximálne by som bol spokojný ak by ste mali niekde v archíve 3D vizualizáciu bytu, keď sa predával. A vedeli by ste mi to poslať. Nakoľko som ho z veľkej časti prerobil aby som si to vedel tak porovnať. Ďakujem veľmi pekne.

  Dominik B.

 8. SaleA
  19. januára 2022

  Vážený pán Sobčak.

  Touto cestou sa Vám chcem poďakovať za úžasnú spoluprácu pri predaji môjho bytu na Hlinách 7 v Žiline. Celú transakciu hodnotím profesionálne s cieĺom vyjednať mi najlepšiu cenu. Celým procesom ma sprevádzala korektnosť, úžasné jednanie a charizma Vašej osoby. Ešte raz ďakujem a určite pošlem referencie ďalej pre svojich známych, ktorí budú chcieť riešiť nehnuteĺnosti.

  S pozdravom Šiserová

 9. Ernest
  31. januára 2022

  Igor je TOPKA

 10. SaleA
  23. marca 2022

  Dobrý deň,

  spätne hodnotím obchod a našu spoluprácu veľmi pozitívne. Všetko prebehlo tak ako malo byť, aj ked sem tam s nejakou prekážkou, ale sú to pre nás výzvy a prekračovanie našich limitov. Ďakujem za spoluprácu a v budúcnosti by som  sa na Vás obrátil, keby  by som chcel niečo riešiť ohľadne predaja.

  Rastislav Facek

 11. UNIQteam
  14. decembra 2022

  Ďakujem za kompletný servis v predaji mojej nehnuteľnosti. Pán Sobčák je profesionál vo svojej práci, ďakujem za seriózny prístup a flexibilitu.
  Želám len spokojných klientov.
  MM

 12. SaleA
  31. januára 2023

  Dobrý deň pan Sobčák sme spokojný, že ste nám pomohli najst náš domov. Vždy ste boli ochotný zodpovedať na každú našu otázku , prispôsobiť sa nám a hlavne komunikácia a jednanie s Vami bolo veľmi prijemne a priateľské.
  Ďakujeme Vam
  Jozef S.

 13. SaleA
  19. apríla 2023

  Ďakujem za profesionálne a bezproblémové vyriešenie kúpy nehnuteľnosti. Kúpa nehnuteľnosti prebehla bez komplikácií.
  Prajem príjemný deň.

  s pozdravom

  Juraj Durana

 14. SaleA
  31. januára 2024

  Ďakujem za profesionálny prístup a pohodlné sprostredkovanie predaja. Odporúčam.

  Miroslav K.

 15. SaleA
  31. januára 2024

  Dobrý deň,

  ďakujem za sprostredkovanie obchodu. Celý proces hodnotím pozitívne a bezproblémovo. V prípade otázok ste bol nápomocný, ušetril ste nám čas vybavením rôznych úkonov, previedol celým procesom až do úspešného konca.

  Ešte raz ďakujem a nech sa darí 🙂

  Michal Č.

 16. SaleA
  13. februára 2024

  P. Sobčákovi ďakujem za sprostredkovanie obchodu pri predaji mojej nehnuteľnosti ( vždy bol ochotný veci riešiť a bol nápomocný pri ich riešení).

  Š.T.

 17. SaleA
  13. februára 2024

  Ahoj,
  Ešte raz Ti ďakujem za  pohodový a bezproblémový predaj🙂.

  Lucia S., byt Hájik

Pridať hodnotenie