Počet nehnuteľností: 34

Ivona Bartíková

Moje meno je Ivona Bartíková a som tu pre vás ako realitný partner firmy SaleA- Váš partner v realitách.

Reality sú pre mňa prácou, ktorú nadovšetko milujem. Sú mojím splneným snom, keďže pochádzam z rodiny, kde obchod, predaj a kúpa nehnuteľností, komodity, financie boli každodennou témou a jedným zo základných stavebných pilierov výchovy. Samozrejme, ako sa kedysi remeslo predávalo z otca na syna, ani mňa to neobišlo a cesta mi bola predurčená. Ako mladá som s týmto bojovala, nechcela som byť obchodník. Skúšala som všetko možné. Až kým som si jedného dňa priznala pravdu. Som čím som. A nedokážem to zmeniť. Som úprimná, priama, komunikatívna, ctižiadostivá, mám slobodného ducha a vždy optimistický pohľad na vec.

Komunikácia s ľuďmi má veľmi baví a moc ma teší, keď sú všetci spokojní a obchod dopadne na výbornú. 

Za moje pôsobenie v realitách som vďačná za každý predaj a spoluprácu. Obchody ktorými som si prešla má naučili veľa. Od predaja rôzneho druhu drobných pozemkov, ornej pôdy, trvalých trávnatých porastov, záhrad, domov, bytov ale aj developerských projektov, som zakaždým získavala istotu a pevnú pôdu pod nohami. Mňa táto práca napĺňa a baví, koľko krát pri písaní popiskov k inzerátom ani nestihnem zistiť, že už je noc. Keď robíte to, čo vás baví ide to samé. A výsledky hovoria samé za seba.

Ak by ste potrebovali poradiť alebo len nasmerovať môžete sa na mňa obrátiť. Nájdete má aj v kancelárii v Galante oproti Lidlu. 

Týmto sa chcem poďakovať celému tímu ľudí spoločnosti SaleA, ktorí za mnou stoja a majú rovnakú víziu. Vedia, že samozrejmosťou dnešného predaja je 3D vizualizácia, video prehliadky, zábery z dronu a Virtuálny homestaging. Neoddeliteľnou súčasťou úspešného predaja je taktiež súbor právnikov ktorí sú vždy k dispozícii. Tento perfektný tím mi dáva stabilitu a neskutočnú radosť z práce.

Vďaka mojím základom a úžasným ľuďom sa hrdo hlásim k povolaniu realitný maklér.

Keby ste mi položili otázku, čo má na tejto práci najviac baví?

Mojou odpoveďou by bolo, že každý deň je iný. Každý deň sa udeje niečo nové.

Teším sa na nové spolupráce. Keď ste spokojný vy, som spokojná i ja.

Poloha

6 Recenzií

(6 Recenzií)
 1. Tamara
  10. januára 2022

  Veľmi profesionalny prístup. Maximálna spokojnosť. Všetky problémy ktoré nastali sme vďaka pani Bartíkovej ani nepostrehli. Ďakujeme za predaj nášho domčeka a najdenie nového, prajeme vám všetko dobré. Keby bolo viac takých ľudí ako ste vy. Ešte raz srdečná vďaka

 2. Beata
  15. júla 2022

  Pani Bartíkovej. Veľmi pekne ďakujeme . V novom dome sa nám moc páči. Ďakujeme aj za rady a postrehy . Pani Bartiková je skutočný profesionál. Pri čerpaní úveru a uvoľnení z katastra nastali komplikacie. A len vďaka nej sme do 24h problém vyriešili. Keby na našich úradoch sedeli taky šikovný ľudia ako pani Bartíková určite by sa toľko chýb nedialo. 🤗

 3. Karin
  15. júla 2022

  Cez pani Bartikovú sme kupovali byt v developerskom projekte. Developer nebol celkom seriozny. Ale vďaka pomoci pani Bartíkovej sa nám podarilo všetko vyriešiť.

 4. Milan
  15. júla 2022

  Chcem sa ti touto cestou poďakovať. Pani Bartíková ma sprevádzala pri predaji a aj kupe. Vždy usmiata . A moc šikovná .

 5. Romi
  11. októbra 2022

  Cez pani Bartikovu sme predali našu nehnuteľnost.
  Vsetko prebehlo na absolútnu 1*, predali sme za super cenu, videovizualizacia bola úžasná a odprezentovanie našej nehnuteľnosti taktiež.
  Vsetko prebehlo tak ako ma aj s komplikáciami ktoré pani Bartikova nevahala okamžite vyriešiť.
  Jednoducho maximálne profesionálny prístup so srdcom na pravom mieste!!!
  Vrelo odporúčam všetkými desiatimi!

 6. SaleA
  31. marca 2023

  Hneď ako som dokončil dom, vedel som, že vy ste prvá voľba. Nevolal som nikomu inému len Vám, lebo viem, že mám v Salea full servis a bol som nadmieru spokojný. Správne ste určila cenu, vôbec ju nebolo treba znižovať.
  J.M.

Pridať hodnotenie