Počet nehnuteľností: 3

Katarína Kováčová

Keďže rada rozprávam a užívam si spoločnosť ľudí, je táto práca v podstate splnením mojich predstáv. No nie je dôležité len rozprávať, ale aj počúvať, vnímať a hľadať tie najvhodnejšie riešenia, ktoré budú viesť k spokojnosti oboch strán. To je kľúčom k úspechu a pravidlo, ktoré sa snažím dodržiavať za každých okolností.

Práve preto som rada, že som sa rozhodla stať sa realitným partnerom v spoločnosti SaleA. Spokojnosť mojich klientov je pre mňa len ďalšou motiváciou pokračovať v takto nastavenej ceste. Pokiaľ aj vy hľadáte niekoho, kto by vám mal poradiť, pri predaji či kúpe vašej nehnuteľnosti, budem rada, keď sa mi ozvete.

Pozrite si moju videovizitku:

 

Poloha

2 Recenzií

(2 Recenzií)
 1. SaleA
  3. mája 2021

  Dobrý deň,

  my s manželom sme s Vami spolupracovali pri kúpe nehnuteľnosti a boli sme veľmi spokojní. Ste veľmi ochotná a ústretová, rýchlo ste reagovali na maily či telefonáty. Trpezlivo a zrozumiteľne ste tiež zodpovedali všetky naše otázky.

  Ešte raz Vám teda ďakujeme za sprostredkovanie kúpy

  S pozdravom Uhrová Mária

 2. SaleA
  3. mája 2021

  Dobrý deň,

  Predaj cez pani Kováčovú prebehol veľmi dobre, aj keď sa vyskytli nejaké problémy, reagovala rýchlo a ku spokojnosti všetkých strán. Dokonca by som povedala, že občas aj nad rámec “povinností”.
  Veľmi rada budem odporúčať známym a v prípade, že by sme v budúcnosti potrebovali služby realitného agenta, určite sa na pani Kováčovú zase obrátim.

  S pozdravom
  Timea Poszert Schwarz

Pridať hodnotenie