Počet nehnuteľností: 15

Katarína Kováčová

Keďže rada rozprávam a užívam si spoločnosť ľudí, je táto práca v podstate splnením mojich predstáv. No nie je dôležité len rozprávať, ale aj počúvať, vnímať a hľadať tie najvhodnejšie riešenia, ktoré budú viesť k spokojnosti oboch strán. To je kľúčom k úspechu a pravidlo, ktoré sa snažím dodržiavať za každých okolností.

Práve preto som rada, že som sa rozhodla stať sa realitným partnerom v spoločnosti SaleA. Spokojnosť mojich klientov je pre mňa len ďalšou motiváciou pokračovať v takto nastavenej ceste. Pokiaľ aj vy hľadáte niekoho, kto by vám mal poradiť, pri predaji či kúpe vašej nehnuteľnosti, budem rada, keď sa mi ozvete.

Poloha

Načítať viac Zobrazené všetky nehnuteľnosti

2 Recenzií

(2 Recenzií)
 1. SaleA
  3. mája 2021

  Dobrý deň,

  my s manželom sme s Vami spolupracovali pri kúpe nehnuteľnosti a boli sme veľmi spokojní. Ste veľmi ochotná a ústretová, rýchlo ste reagovali na maily či telefonáty. Trpezlivo a zrozumiteľne ste tiež zodpovedali všetky naše otázky.

  Ešte raz Vám teda ďakujeme za sprostredkovanie kúpy

  S pozdravom Uhrová Mária

 2. SaleA
  3. mája 2021

  Dobrý deň,

  Predaj cez pani Kováčovú prebehol veľmi dobre, aj keď sa vyskytli nejaké problémy, reagovala rýchlo a ku spokojnosti všetkých strán. Dokonca by som povedala, že občas aj nad rámec “povinností”.
  Veľmi rada budem odporúčať známym a v prípade, že by sme v budúcnosti potrebovali služby realitného agenta, určite sa na pani Kováčovú zase obrátim.

  S pozdravom
  Timea Poszert Schwarz

Pridať hodnotenie