Počet nehnuteľností: 25

Katarína Kováčová

Keďže rada rozprávam a užívam si spoločnosť ľudí, je táto práca v podstate splnením mojich predstáv. No nie je dôležité len rozprávať, ale aj počúvať, vnímať a hľadať tie najvhodnejšie riešenia, ktoré budú viesť k spokojnosti oboch strán. To je kľúčom k úspechu a pravidlo, ktoré sa snažím dodržiavať za každých okolností. Práve preto som rada, že som sa rozhodla stať sa realitným partnerom v spoločnosti SaleA. Spokojnosť mojich klientov je pre mňa len ďalšou motiváciou pokračovať v takto nastavenej ceste. Pokiaľ aj vy hľadáte niekoho, kto by vám mal poradiť, pri predaji či kúpe vašej nehnuteľnosti, budem rada, keď sa mi ozvete.

Pozrite si moju videovizitku:

 

Poloha

Načítať viac Zobrazené všetky nehnuteľnosti

6 Recenzií

(6 Recenzií)
 1. SaleA
  3. mája 2021

  Dobrý deň,

  my s manželom sme s Vami spolupracovali pri kúpe nehnuteľnosti a boli sme veľmi spokojní. Ste veľmi ochotná a ústretová, rýchlo ste reagovali na maily či telefonáty. Trpezlivo a zrozumiteľne ste tiež zodpovedali všetky naše otázky.

  Ešte raz Vám teda ďakujeme za sprostredkovanie kúpy

  S pozdravom Uhrová Mária

 2. SaleA
  3. mája 2021

  Dobrý deň,

  Predaj cez pani Kováčovú prebehol veľmi dobre, aj keď sa vyskytli nejaké problémy, reagovala rýchlo a ku spokojnosti všetkých strán. Dokonca by som povedala, že občas aj nad rámec “povinností”.
  Veľmi rada budem odporúčať známym a v prípade, že by sme v budúcnosti potrebovali služby realitného agenta, určite sa na pani Kováčovú zase obrátim.

  S pozdravom
  Timea Poszert Schwarz

 3. SaleA
  19. januára 2022

  Ja mozem hodnotit nasu spolupracu ako fantasticku nakolko ten predaj bytu bol z nasej strany ako predavajucich hotova katastrofa, kde sa ukazalo aky problem moze byt, ked nehnutelnost ma viac vlastnikov.
  Je obdivuhodne ako ste pristupovala zodpovedne k predaju aj ked iny realitny makler by to urcite vzdal a poslal nas do certa(slusne napisane 😁). Nehovoriac kolko ste boli ochotna riesit navyse a neposlednom rade aj cestovat. To by nespravil nikto!!

  Takze ja Vas mozem hodnotit ako skveleho realitneho maklera, ktory urobi vsetko preto, aby boli obe strany spokojne.

  Velmi pekne dakujem za spolupracu pri predaji nasho bytu.
  A ak by sa ma niekto pytal na predaj nasho bytu a chcel by predat nehnutelnost tak Vas budem vrelo odporucat.
  Dakujem za spolupracu.

  S pozdravom

  Robert Kurinec

 4. SaleA
  19. januára 2022

  Čo sa týka spolupráce pri predaji našej nehnuteľnosti, rád by som vyjadril celkovú spokojnosť s prístupom p. Kováčovej. V priebehu celého procesu sme boli informovaní o aktuálnom stave predaja, komunikácia bola na vynikajúcej úrovni. Rovnako oceňujem spoľahlivosť, ak sme sa na niečom dohodli (termíny stretnutia, zaslanie podkladov a pod.), tak to bolo dodržané. P. Kováčová bola milá, nebola arogantná, bola flexibilná ohľadom požiadaviek predávajúcich. Takže spoluprácu by som odporučil aj iným.

  S pozdravom,

  Bystrík Šramel

 5. SaleA
  14. februára 2022

  Dobrý deň pani Kováčová,
  s kúpou domu cez vašu realitku sme veľmi spokojní a v domčeku sa nám dobre býva.
  Vďaka, s pozdravom Rogel.

 6. SaleA
  14. februára 2022

  Zdravim p. Kováčová,
  keďže predpokladám, že prevod vlastníctva na nového majiteľa už prebehne bez problémov, chcel by som Vám touto cestou poďakovať za promptný a bezproblémový predaj nášho bytu. Minule sme na seba nemali šťastie, takze dodatocne ďakujem aj za doručený prezent.

   S pozdravom, Urbanek

Pridať hodnotenie