Počet nehnuteľností: 61

Natália Pulcová

Volám sa Natália Pulcová a prvý kontakt s nehnuteľnosťami som mala už ako dieťa keď som si na základnej škole namiesto domácich úloh kreslila pôdorysy rodinných domov.
Avšak, ako to iste všetci poznáte ,”človek mieni život mení” a od tejto myšlienky som sa na dlhšiu dobu vzdialila.
Počas materskej dovolenky, keď som vytvárala kreatívne okienko svojmu synovi, ma opäť napadla táto myšlienka a premohla ma túžba sa realitnému podnikaniu venovať aj po odbornej stránke.
Dnes už v realitách pôsobím niekoľko rokov, som každým dňom silnejšia a skúsenosťami ostrieľanejšia 🙂 . Mám za sebou veľké množstvo úspechov a úspešných obchodov a naďalej sa popri tvrdej práci v tejto oblasti rada vzdelávam. Som časovo flexibilná, mám rada priamočiarosť a pozitívny prístup ku konštruktívnym riešeniam. Považujem sa za milú a prívetivú osobu s ochotou každému pomôcť a záleží mi na spokojnosti mojich klientov, pretože má táto práca veľmi baví a napĺňa. Môj klient je môj partner a preto som pre neho ochotná urobiť aj niečo navyše a z viacerých z nich sú do dnes i moji priatelia a známi.
Ponúkam kvalitnú inzerciu podporenú dostupnými modernými technológiami, napríklad 3D virtuálna prehliadka, video obhliadka, virtuálny homestaging, 3D pôdorys, letecké dronové zábery a promo na sociálnych sieťach. Samozrejmosťou je podrobný popis nehnuteľnosti, čo napomáha priblížiť samotnú nehnuteľnosť a aj jej prostredie, kde je umiestnená. Právny servis je stabilným pilierom pri výkone mojej podnikateľskej činnosti.
Predám vašu nehnuteľnosť efektívne k vašej spokojnosti. Neváhajte a oslovte ma s vašou požiadavkou, či už s predajom alebo kúpou.
Moje telefónne číslo je 0902 208 854 a e-mail: pulcova@salea.sk
Teším sa na Vás 🙂

Poloha

Načítať viac Zobrazené všetky nehnuteľnosti

4 Recenzií

(4 Recenzií)
 1. SaleA
  1. júna 2022

  Sme veľmi spokojní s prácou pani N. Pulcovej, je to príjemná a trpezlivá osôbka, veľmi ľudská a ústretová, komunikovala s nami aj mimo svojej pracovnej doby keď sa nám skôr nedalo. Prácu si viedla veľmi dobre. Takto si predstavujem profesionálnu prácu človeka vo svojom odbore.

  Zita Šípková

 2. SaleA
  1. júna 2022

  Odporúčam, dobrá spolupráca, pani maklérka bola profesionálna, ústretová a pohotová.
  Daniela Eliášová

 3. SaleA
  1. júna 2022

  S pani maklérkou Natálkou Pulcovou sme boli nadmieru spokojní. Je to veľmi ochotné a milé žieňa. Snažila sa nám pomôcť aj keď to nebolo jednoduché, ale podarilo sa. ĎAKUJEM VEĽMI PEKNE.
  Martin Tomovič

 4. SaleA
  1. júna 2022

  S prácou maklérky sme spokojní. Milá, ochotná, ústretová. Určite odporúčam!
  Eva Lukovičová

 5. SaleA
  1. júna 2022

  Rýchle a profesionálne jednanie maximálna spokojnosť.

  Norbert Németh

 6. SaleA
  1. júna 2022

  Boli sme veľmi spokojní s prácou p. Pulcovej. Bola veľmi milá, šikovná a ochotná. Určite odporúčam!

  Agáta Kovácsová

 7. SaleA
  1. júna 2022

  Oceňujem spoluprácu so spoločnosťou SaleA. S ich prácou som veľmi spokojný. Do ničoho nás netlačili a akceptovali mnou požadovanú predajnú cenu nehnuteľnosti. Musím pochváliť veľmi dobrý prístup k predávajúcemu, tak aj k kupujúcemu. Čo je dôležité, neskúšali to na nás zo “žiadnymi fintami”, za čo si ich prácu nesmierne vážim. Veľa šťastia SaleA team, nech sa vám darí a prajem vám veľa spokojných klientov!
  Roman Petovsky

 8. SaleA
  1. júna 2022

  Sme veľmi spokojní s profesionálnym prístupom a ústretovosťou p. Natálie Pulcovej, vždy všetko vysvetlila a poradila, úplná spokojnosť, takže veľké ďakujeme.
  S pozdravom Milan Líška

 9. SaleA
  1. júna 2022

  Touto cestou by sme sa chceli poďakovať za služby, spoluprácu ale hlavne profesionálny, ľudský a korektný prístup pani Pulcovej počas obdobia kedy nám pomáhala pri kúpe nehnuteľnosti. Je to žena u ktorej je vidieť že ju táto práca baví a že jej prioritou je v prvom rade spokojný klient pre ktorého kúpu (predaj) nehnuteľností zabezpečuje. Ďakujeme Natália.
  Erich a Katarína Lackneroví

 10. SaleA
  1. júna 2022

  Skvelá opakovaná skúsenosť. Ďakujem p. Pulcovej za jej veľmi profesionálny prístup. Je milá, promptná, precízna a výborná v tom, čo robí. Po prvej pozitívnej skúsenosti som sa druhýkrát rozhodla osloviť iba ju. Odporúčam ju každému klientovi.
  Ingrid Lanczová

 11. SaleA
  1. júna 2022

  Pani Pulcová sa drží pravidla: každý dom si nájde svojho majiteľa. A tak sa aj stalo. Pri predaji nášho domu našla nového majiteľa, ochotne, promptne, má veľký prehľad čo kde a ako vybaviť, i keď to patrí k jej práci, ale žiaľ nie každý maklér to ovláda a vie svoju prácu prezentovať profesionálne ako ona. 100% spokojnosť s jej servisom.
  Marta Brnova

 12. SaleA
  1. júna 2022

  Absolútna spokojnosť a profesionalita s ktorou pristupuje ohľadom predaja i mimo pracovného času. Málo je takých maklérov, viem o čom hovorím.
  Richard Csanaky

 13. Andrea Cibulková
  27. júna 2022

  Veľmi milá a príjemná žena s profesionálnym a ľudským prístupom ku klientovi. Komunikácia s ňou je úplne bezproblémová, ústretová a korektná. Pre predajcu i kupujúceho sa snaží spraviť maximum. Sme radi, že sme mali tú česť.

 14. Lenka Csemezová, Roman Biely
  22. júla 2022

  Boli sme nadmieru spokojní s prístupom pani Pulcovej. Milá, ochotná, profesionálna, ústretová. Všetko čo bolo potrebné k realizácii kúpy domu zaridila,takže sme sa nemuseli stresovať. Ešte raz za všetko ďakujeme a prajeme veľa spokojných klientov.

 15. Marek
  22. júla 2022

  Mila a prijemna,velmi slusny korektny pristup,bez problemov presli vsetky nalezitosti,

 16. Pavel Belis
  25. júla 2022

  Velmi mila, profesionalna a hlavne rychla 🙂 maklerka. Spokojnost, mozem len doporucit.

Pridať hodnotenie