Nízkoenergetická Novostavba 3-izbový byt + balkón 61,6m2 Dvorníky Pod Ráblom pri Hlohovci

124734
0.00 m2

Prehľad

SaleA – Váš partner v realitách ponúka na predaj 3-izbový bezbariérový tehlový byt (58,1m2) s balkónom (3,5m2), v novostavbe bytového komplexu POD RABLOM, situovaného na Južnom okraji obce Dvorníky s orientáciou na svetové strany (JZ) a (SV). Byt zodpovedá modernému životnému štýlu s možnosťou bývania-december 2023 (kolaudácia zabezpečená). Nehnuteľnosť spadá do energetickej triedy A0, predpokladané náklady: 100 €. Dispozíciu virtuálne priblíži vizualizácia bytu, všetky otázky zodpovieme a technické informácie poskytneme telefonicky, alebo osobne v rámci obhliadky komplexu a bytovej jednotky priamo namieste výstavby.
Technické informácie:
Stavebný materiál (brúsená a akustická tehla), podlahové kúrenie (zdroj–tepelné čerpadlo „vzduch/voda“), plastové okná + dvere s výstupom na balkón (trojsklo – farba antracit), rekuperácia vzduchu.
Byt je v ponuke v štádiu:
„holobyt“ (omietky + vymaľovanie, elektroinštalácia + vypínače, okná + exteriérové dvere)
„štandard“(obklady + keramická dlažba, laminátová podlaha, sanita – kúpeľňa (toaleta, umývadlo, vaňa + batéria, prípadne presklenený sprchový kút)
„nadštandard“ (kuchynská linka + vstavané spotrebiče)
Rezervovaním nehnuteľnosti zhotoviteľ garantuje výšku ceny, nepodlieha inflačnému rastu.
Kúpou bytu si doprajete kúsok raja v pokojnom prostredí, v srdci prírody a lesa. Výhodou – možnosť zakúpenia parkovacieho miesta (4800,-€ vrátane DPH) a pivnice s rozlohou 3m2 (v cene 2880,-€ vrátane DPH).
Rozrastajúca sa Obec Dvorníky ponúka komplexnú občiansku vybavenosť (MŠ.ZŠ, Pošta, Zdravotné stredisko, Supermarket, pohostinstvá, príležitosti pre voľno časové aktivity).
Vyrastajúci moderný komplex plne uspokojí požiadavky aj náročného klienta (zhotoviteľ garantuje dokončenie komunikácie + chodník, vysadenie zelene, realizáciu verejného (osvetlenia, rozhlasu a kamerového systému).
Dostupnosť autom: mesto Sereď (15 minút), Trnava (15 minút), Hlohovec (15 minút), Piešťany (25 minút), Nitra (30minút), spojenie s okolím–autobusová doprava, pripoj na D1 a D2. INFO: kosutova@salea.sk, Tel. č.:0911544948.

 

Podrobnosti

 • ID nehnuteľnosti:
  174922
 • Celková rozloha:
  0.00 m2
 • Rozloha:
  61.60 m2
 • Cena:
  124734
 • Status nehnuteľnosti:

Pridajte ako prvý hodnotenie pre "Nízkoenergetická Novostavba 3-izbový byt + balkón 61,6m2 Dvorníky Pod Ráblom pri Hlohovci"