Katarína Kováčová – Neverila som, že reality môžu byť úspešné

6. septembra 2021
0 Comments

V realitnej kancelárii SaleA som sa stretla s profesionalitou k práci, ale aj s ľudskosťou zo strany kolegov. Neverila som si, že dokážem pracovať s realitami. No podpora manažérom ma primula k tomu, aby som bojovala ďalej. 

Čo ťa najviac motivuje pri práci realitného partnera?

Úspech a dokončený obchod, To, že som za neho zodpovedná od začiatku až po koniec. Na konci sú spokojní ľudia, spokojní predávajúci a spokojní kupujúci. Čo sa týka ľudskosti, tak sú to kolegovia. To, aká je atmosféra vo firme aj to, že mi poradia kolegovia. Môžem zavolať večer, môžem zavolať o pol noci a stále sú na linke. Potom ideme spoločne na akciu a vieme sa aj zabaviť.

Aké boli tvoje začiatky a kedy?

Boli veľmi ťažké a boli nedávno, iba v septembri. Dlho som nebola stotožnená s tým, že to idem robiť a viem, že som to dlho skrývala. Nevedela som sa odpropagovať lebo som tomu neverila. Neverila som, že reality môžu byť úspešné a že to dokážem. Dlho som to tajila a potom to zrazu išlo. Veľa sa mi venoval manažér Dano Gallik, nechcela som ho sklamať a nechcela som mrhať časom, ktorý mi venoval. Na začiatku bolo veľa pádov tým, že som ešte ani nevyletela a stále ma potiahol. Po prvom obchode prišiel prvý úspech a začala som si veriť. Teraz som šťastná, že som do toho išla.

Čo si myslíš, že je najdôležitejšie smerom ku tvojim klientom?

Pravidelná komunikácia, cez ktorú si viem s klientom vybudovať vzťah. Keď som ja na nich milá, zavolám im a oboznámim ich s maličkosťami, viacej mi dôverujú. Na tomto si zakladám spoluprácu.

Keby si mal možnosť kúpiť si vysnívajú nehnuteľnosť, aká by to bola, kde a prečo?

Bol by to zrub v horách, pretože zbožňujem turistiku a zbožňujem prírodu.

Prečo je SaleA tým správnym partnerom pri predaji nehnuteľnosti?

Ponúka kvalitné služby a čo sa mne páči je to, že inú do každej nehnuteľnosti na 100%. Ja som v štádiu, že sa stále učím a viem oceniť to, že každý inzerát je plne odpropagovaný. Žiadnej nehnuteľnosti sa nevenuje menšia alebo väčšia pozornosť. Či už je to 1 izbový byt, 5 izbový dom alebo vila. Každý inzerát sa spracuje tak, aby sa predal a aby ľudí oslovil. Služby, čo ponúka SaleA sú na vysokej úrovni.

Viac o mne a celú moju ponuku si môžete pozrieť TU