BITAROVÁ – MODERNÝ 4 IZBOVÝ BUNGALOV S POZEMKOM O VÝMERE 700m2

179900

Prehľad

SaleA – Váš partner v realitách Vám ponúka exkluzívne na predaj 4 izbový BUNGALOV na pozemku o výmere 700m2 v obci BITAROVÁ, celková zastavaná plocha tohto moderného jednopodlažného domu je 168m2 vrátane veľkej terasy o výmere 36m2. DOM sa momentálne predáva ako hrubá stavba, možnosť realizácie do HOLODOM, alebo na KĹÚČ.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE DOMU:

Vstup do domu je cez prekryté závetrie navrhnutý zo severovýchodnej strany. Zo zádveria sa dostanete do chodby, kde naľavo v juhozápadnej časti domu sa nachádza denná časť domu – obývacia izba a kuchyňa spojená s jedálňou, súčasťou kuchyne je aj samostatný priestor definovaný ako komora. Z obývacej izby sa môžete potom presunúť cez veľké okenné dvere na terasu a následne aj do skladu, ktorý môže slúžiť ako technické zázemie pre údržbu záhrady.
V pravej časti domu sa nachádzajú 2 izby (rozmerovo identické) a spálňa so šatníkom, a dve kúpeľne (sprchový kút, vaňa) s WC. Oproti vstupným dverám do zádveria je z chodby prístupná technická miestnosť, kde bude umiestnený zdroj tepla – tepelné čerpadlo a miestnosť bude zároveň slúžiť ako práčovňa.
Všetky miestnosti sú priamo vetrané a osvetlené oknami. Všetky obytné miestnosti sú oknami orientované na južnú, východnú a západnú stranu.

Pre inšpiráciu pripravujeme pre Vás aj virtuálny HOMESTAGING, a zábery z dronu, ktoré Vám poskytnú širší záber o blízkom okolí tohto domu.

POSTUPNE budeme pridávať fotky, aby ste mali prehľad ako stavba napreduje

VÝHODY:

– LOKALITA, ktorá je vyhľadávaná
– POZEMOK o výmere 700m2
– KVALITNÉ materiály
– NÍZKE mesačné náklady vzhľadom na zateplenie a použité stavebné materiály
– MOŽNOSŤ sa kreatívne zapojiť pri dobudovaní na kľúč

pre viac informácií o danej nehnuteľnosti ma kontaktujte:
INFO: kontakt:+421 903 92 44 88, sobcak@salea.sk
naša realitná spoločnosť SaleA zabezpečí komplet právny servis a samozrejmosťou je hypotekárne poradenstvo

 

Podrobnosti

 • ID nehnuteľnosti:
  13477
 • Celková rozloha:
  701.00 m2
 • Rozloha:
  133.00 m2
 • Cena:
  179900
 • Status nehnuteľnosti:

Pridajte ako prvý hodnotenie pre "BITAROVÁ – MODERNÝ 4 IZBOVÝ BUNGALOV S POZEMKOM O VÝMERE 700m2"