BUNGALOV 4+KK, VYSOKÉ STROPY 3,6m, POZEMOK 781m2, ŽILINA – BITAROVÁ

259990

Prehľad

SaleA – Váš partner v realitách vám ponúka na predaj novostavbu 4-izbového bungalovu s terasou v novovybudovanej časti obce Bitarová, vzdialenej iba 5km od mesta Žilina.

Tento dom má hneď niekoľko unikátnych stavebných prvok – vysoké stropy (3,6m) v dennej časti. Výmera dennej časti je 77m2. Južne orientovaná terasa s východom z jedálne aj obývacej izby. A to všetko je len začiatok, pretože tento dom ponúka ešte oveľa viac.

Dom:
Dom sa predáva v stave holodom – dokončené sú nasledovné práce: hotový vnútorný rozvod elektriky, rozvody podlahového kúrenia a predpríprava na tepelné čerpadlo vzduch – voda. Plastové okná s izolačným trojsklom. Podlahy vyrovanané nivelačnou stierkou a nachystané na položenie dlažby a plávajúcej podlahy. Strop zateplený striekanou izoláciou. Na vnútorných stenách je strojová omietka. Predpríprava na krb.

Rozpočet na dokončenie domu do stavu, aby ste sa doň mohli nasťahovať a bývať je 43.000 Eur. Detaily cien jednotlivých prác vám rád doplním na osobnej obhliadke.

V tejto cene je zahrnuté: zateplenie + fasáda, dokončenie elektriky vrátane vypínačov a zásuviek, obloženie obidvoch kúpeľní vrátane sanity, podlahy v celom dome (dlažba v chodbe a technickej miestnosti, plávajúca podlaha vo zvyšku domu), interiérové dvere s obložkami, tepelné čerpadlo, oporný múr za domom, sadrokartónové stropy. V cene rozpočtu nie je zahrnutá kuchynská linka, spotrebiče, zariadenie, oplotenie a úprava pozemku.

Aktuálne viete mať hotový dom, kde sa môžete nasťahovať v cene 302.990 Eur.

Bungalov má krásnu pultovú strecha, ktorá mu dodáva osobitý charakter a pritom zaručuje dokonalú ochranu pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami. Súčasťou domu je tiež veľká terasa, ktorá je perfektným miestom pre relax a oddych po náročnom dni.

Dom je napojený na verejný vodovod, elektriku a má optickú prípojku na internet, takže ste vždy online a pripojení k modernému svetu. Odpad je riešený žumpou. Dažďová voda je odvádzaná do zeme pomocou vsakovacích vakov.

Záhrada:
Pozemok je mierne svahovitý o celkovej výmere 781m2. Približná šírka 24m a dĺžka 32m. Zastavaná plocha domu je 175m2.

Občianska vybavenosť:
Potraviny – 2 min. pešo, materská škola – 3 minúty pešo, ZŠ s MŠ vo Hôrkach 5 minút autom, zastávka autobusu 8 minút peši.

Technicky:
– Zastavaná plocha: 175m2
– Celková úžitková plocha: 140m2
– Terasa: krytá, južne orientovaná o výmere 30m2
– Veľkosť pozemku: 781m2, šírka: 24m, dĺžka: 32m
– Vykurovanie: podlahové, rozvod podlahového kúrenia – nachystané na napojenie na tepelné čerpadlo
– Predpríprava na krb
– Voda: verejný vodovod
– Odpad: žumpa
– Elektrika: áno, 230 / 400 V
– Stavebný materiál: Porfix
– Dispozícia: 4+kk
– Okná: plastové – trojsklo
– Strešná krytina: plech
– Stav domu: novostavba typu bungalov – holodom
– Rozpočet na dokončenie do obývateľného stavu: 43.000 Eur

Rád vám dom ukážem na osobnej prehliadke. Zavolajte mi a dohodnite si termín obhliadky. Teším sa na vás. INFO: 0903/ 310 506, droncovsky@salea.sk, ernestdroncovsky.sk

 

Podrobnosti

 • ID nehnuteľnosti:
  14337
 • Celková rozloha:
  781.00 m2
 • Rozloha:
  170.00 m2
 • Cena:
  259990
 • Status nehnuteľnosti:

Pridajte ako prvý hodnotenie pre "BUNGALOV 4+KK, VYSOKÉ STROPY 3,6m, POZEMOK 781m2, ŽILINA – BITAROVÁ"