Posledný voľný RD na predaj!!! Skolaudovaný štvorizbový rodinný dom v Miloslavove, novovybudovaná lokalita, nízke mesačné náklady na bývanie

225000

Prehľad

Sale-A, Váš partner v realitách ponúka na predaj priestranný štvorizbový rodinný dom v Alžbetinom dvore v Miloslavove.
Rodinný dom sa nachádza na pozemku s výmerou 305 m2 a je súčasťou dvojdomu.

Obytná plocha domu je 117 m2, zastavaná plocha je 140 m2 vrátane terasy a parkovacieho státia, ktoré sú zahrnuté v cene domu.
Má výborne oddelenú dennú časť, ktorá je na prízemí – kuchyňa spojená s obývačkou, kúpelňa so sprchovacím kútom, technická miestnosť a špajza-2,52 m2 a nočnú časť, ktorá je na poschodí a tak poskytuje dostatočné súkromie a kľud – tri samostatné izby pričom v jednej z nicj je šatník, kúpelňa a wc.

RD je postavený z kvalitných materiálov – tehla, zateplený polystyrénom s hrúbkou 20 cm, takže výborne drží teplotu a v lete sa neprehrieva.
Má kvalitné okná a tiež vstupné dvere do domu.
Kúrenie je podlahové, zabezpečene tepelným čerpadlom a vďaka tomu sú náklady na bývanie naozaj nizke.
V dome je predpríprava na krb, čo je v súčasnej situácii výhodné, vzhľadom na fakt, že umiestnenie krbu do domu je veľmi vyhľadávané.
V dome je tiež predpríprava na klimatizáciu aj exteriérové žalúzie, ktoré môžu v lete výrazne pomôcť k udržaniu teploty v dome.

Výhody domu:
Výška mesačných nákladov, ktorá môže byť nižšia ako v trojizbovom byte.
Dom sa predáva v štádiu holodomu a tak máte možnosť realizovať svoje predstavy a vytvoriť si bývanie podľa seba.
V cene domu je započítané parkovanie, terasa ako aj oplotenie domu z obidvoch strán a vyrovnanie pozemku, čo minimalizuje ďalšie náklady týkajúce sa exteriéru.
Výborné dispozičné riešenie domu, kde sa myslelo na každý detail ako sprcha na prízemí, špajza, oddelenie dennej časti od nočnej.
Skvelá lokalita domu v časti, kde je veľa nových rodín, ľudia sa tu sťahujú aby unikli pred ruchom mesta, vznikajú tak nové komunity a priateľstvá.
Pozemok o výmere 305 m2, ktorý nevyžaduje veľa práce na jeho údržbu a zároveň poskytne dostatočný priestor na kúsok zelene, pestovanie a hlavne na oddych po práci, ktorý je viac ako potrebný.

Lokalita Alžbetin dvor je krásna novovzniknutá časť plná mladých rodín s deťmi, ale aj rodín, ktoré si tu prišli vychutnať jeseň života mimo mestského ruchu. Napojenie do hlavného mesta je vďaka novým rýchlostným cestám naozaj rýchle a vďaka možnosti cestovať do Miloslavova vlakom je doprava odľahčená. Občianska vybavenosť je kompletná, v obci sú potravinové reťazce, školy, škôlky, pošta, lekári, kaderníctvo, manikúra, kozmetika, takže nie je nevyhnuté cestovať do Bratislavy, všetko si dokážete vybaviť v blízkosti vášho domova.

Ak chcete dom vidieť osobne, kontaktujte ma a dohodnite si obhliadku na t.č. 0948 522 521 alebo na kovacova@salea.sk

 

Podrobnosti

 • ID nehnuteľnosti:
  186958
 • Celková rozloha:
  305.00 m2
 • Rozloha:
  117.00 m2
 • Cena:
  225000
 • Status nehnuteľnosti:

Pridajte ako prvý hodnotenie pre "Posledný voľný RD na predaj!!! Skolaudovaný štvorizbový rodinný dom v Miloslavove, novovybudovaná lokalita, nízke mesačné náklady na bývanie"