ŽILINA BÁNOVÁ – 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM S VEĽKOU ZÁHRADOU 711m2

289000

Prehľad

SaleA – Váš partner v realitách Vám výhradne ponúka na predaj 5 izbový Rodinný dom v mestskej časti Žilina – BÁNOVÁ, táto lokalita je vyhľadávaná nielen svojou dostupnosťou do centra mesta Žilina, ale aj svojou kompletnou občianskou vybavenosťou (obchod, škôlka, škola, MHD,….).ide o zachovalý poctivý, murovaný dom s možnosťou zmeny dispozície celého objektu. Celý dom je podpivničený, kde sa nachádza aj technické zázemie domu. Zdroj vody je riešený studňou (kvalita vody je 100%).

Celková výmera rovinatého pozemku je 711m2, na samotnom pozemku je aj murovaná garáž pre jedno auto a záhradný domček s krbom.

DISPOZÍCIA DOMU:
1) Prvé nadzemné podlažie: o celkovej výmere 100m2, kde sa nachádza vstupná chodba, schodisko do pivnice a aj na prvé nadzemné poschodie, kuchyňa, samostatná kúpeľňa, samostatné WC, špajza a tri samostatne nepriechodné izby.
2) Druhé nadzemné podlažie: o celkovej výmere 40 m2, na tomto podlaží sa nachádza vstupná chodba z ktorej sa dostanete na terasu a do dvoch nepriechodných izieb, na tomto poschodí sú aj dva podkrovné priestory napríklad na odkladanie sezónnych veci..

Pre ucelenú predstavu o ponúkanej nehnuteľnosti si pozrite aj 3D SCAN a virtuálne sa poprechádzajte po dome.

VÝHODY:
– LOKALITA ( bývanie v meste s nádychom "dediny" )
– Zachovalý poctivý dom, situovaný v tichej časti obce Bánová
– Možnosť zmeny dispozície domu
– Dostatočne veľký pozemok
– Orientácia V/Z

INFO: kontakt:+421 903 92 44 88, sobcak@salea.sk

 

Podrobnosti

 • ID nehnuteľnosti:
  13757
 • Celková rozloha:
  711.00 m2
 • Rozloha:
  210.00 m2
 • Cena:
  289000
 • Status nehnuteľnosti:

Pridajte ako prvý hodnotenie pre "ŽILINA BÁNOVÁ – 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM S VEĽKOU ZÁHRADOU 711m2"