Rezervované! Kompletne zariadený štvorizbový rodinný dom v nádhernom prostredí v Hrubej Borši, podlahová plocha 106 m2, pozemok 512 m2

245000

Prehľad

Sale-A, Váš partner v realitách, ponúka na predaj krásny štvorizbový bungalov v Hrubej Borši. Rodinný dom bol kolaudovaný v roku 2014, má podlahovú plochu 106 m2 a nachádza sa na pozemku s rozlohou 512 m2. RD je bezbariérový a napojený na inžinierske siete (voda, elektrika, kanalizácia). V dome je zabezpečovací systém, kúrenie je podlahové elektrické a na streche sú solárne panely.

Veľkou výhodou domu najmä v letných mesiacoch je kompletné zastrešenie terasy, ktoré poskytuje únik pred priamym slnkom. V zimných mesiacoch oceníte krb v obývacej miestnosti s prieduchmi do každej izby, čím môžete výrazne znížiť výšku mesačných nákladov.

Dispozične dom pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky spojenej s kuchyňou, špajze, kúpelne, samostatného wc a troch priestranných samostatných izieb. Ako odkladací priestor výborne poslúži pochôdzne podkrovie domu. Predáva sa kompletne zariadený, vrátane vstavaných kuchynských spotrebičov.

Príjemnú atmosféru domova dotvára pozemok s rozlohou 512 m2, ktorý je plný zelene, ovocných a okrasných kríkov, stromov a kvetov. Samozrejmosťou je posuvná elektrická brána a vstupná bránka s videovrátnikom, automatické zavlažovanie s vŕtanou studňou s čerpadlom a veľký priestor na parkovanie pre 3 autá. Na pozemku sa nachádzajú dva záhradné domčeky, ktoré určite oceníte.

Rodinný dom sa nachádza v obci Hrubá Borša, ktorá poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť ako školy, škôlky, potraviny, lekáreň, detské a športové ihriská. Milovníci golfu môžu využiť blízkosť Green resortu, ktorý je doslova na skok od domu.

Nenechajte si újsť príležitosť a dohodnite si termín obhliadky na telefónnom čísle 0948 522 521 alebo na kovacova@salea.sk

 

Podrobnosti

 • ID nehnuteľnosti:
  188692
 • Celková rozloha:
  512.00 m2
 • Rozloha:
  106.00 m2
 • Cena:
  245000
 • Status nehnuteľnosti:

Pridajte ako prvý hodnotenie pre "Rezervované! Kompletne zariadený štvorizbový rodinný dom v nádhernom prostredí v Hrubej Borši, podlahová plocha 106 m2, pozemok 512 m2"